Джошуа висловився після перемоги над Полом

Джошуа висловився після перемоги над Полом

Британський боксер Ентоні Джошуа висловився про свою перемогу над Джейком Полом.
Нагадуємо, що напередодні ЕйДжей нокаутував блогера в шостому раунді.
Проте Джошуа зазначив, що слід віддати належне Полу, який не злякався вийти на ринг проти нього і навіть досить непогано проявив себе.

“Шкода, що я не зміг нокаутувати Джейка на самому початку. Але сьогодні ми побачили, що у нього є дух. Він стійкий хлопець, старався з усіх сил. Багато боксерів відмовлялися виходити зі мною в ринг, а Джейк зробив це.

Він падав, але продовжував підніматися. Знімаю перед ним капелюх. Але якщо Джейк хоче залишатися на високому рівні у важкій вазі, йому доведеться працювати старанніше. У цьому дивізіоні дуже складно панувати”, – заявив боксер.
Огляд поєдинку Джейк Пол – Ентоні Джошуа доступний на нашому сайті.
Нокаут Джошуа обернувся тяжкою травмою для Пола

Alex

Related Posts

Тренер Реала влучно підколов Барселону

Тренер Реала влучно підколов Барселону

Неймар повторив рекорд бразильських легенд на ЧС

Неймар повторив рекорд бразильських легенд на ЧС

Чемпіонат світу-2026: анонс 15-го  дня

Чемпіонат світу-2026: анонс 15-го дня

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР