Мирні переговори: у США завершилася тристороння зустріч

Мирні переговори: у США завершилася тристороння зустріч

Українська делегація на чолі з секретарем РНБО Рустемом Умєровим у п’ятницю, 19 грудня, завершила зустріч у США з американськими та європейськими партнерами. Про це Умєров близько опівночі написав у соцмережах.
Він зауважив, що поінформував президента Володимира Зеленського про підсумки поточної зустрічі.
“Домовилися з нашими американськими партнерами про подальші кроки та продовження спільної роботи найближчим часом”, – додав очільник РНБО.
Раніше у п’ятницю, Умєров писав, що Київ проведе у США черговий раунд переговорів 19 грудня. До складу делегації також увійшов керівник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов. Новий раунд мав відбуватися за участі європейських партнерів.
Відомо, що нині у Маямі також перебуває російська делегація, котра має зустріч з американською стороною. Президент Зеленський повідомляв, що також українська група 19 та 20 грудня має зустрітися з представниками США.

Alex

Related Posts

Генштаб підрахував нові втрати РФ

Генштаб підрахував нові втрати РФ

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну